Tango en skai ویدیو کنسرت 87 Reviewed by Momizat on . رونالد دانیز تنظیمات و قطعات بسیاری داشته است که وی را بعنوان یکی از موزیسنهای مطرح در دنیای گیتار کلاسیک معاصر مطرح میکند هر چند سبک و شیوه وی بنوعی تلفیقی از رونالد دانیز تنظیمات و قطعات بسیاری داشته است که وی را بعنوان یکی از موزیسنهای مطرح در دنیای گیتار کلاسیک معاصر مطرح میکند هر چند سبک و شیوه وی بنوعی تلفیقی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » ویدیو کنسرت و غیره » Tango en skai ویدیو کنسرت 87

Tango en skai ویدیو کنسرت 87

رونالد دانیز تنظیمات و قطعات بسیاری داشته است که وی را بعنوان یکی از موزیسنهای مطرح در دنیای گیتار کلاسیک معاصر مطرح میکند هر چند سبک و شیوه وی بنوعی تلفیقی از موسیقی جز و کلاسیک میباشد .

دانلود قطعه مشهور Tango en skai

دانلود مستقیم – کلیک کنید
مشاهده در آپارات = کلیک کنید

Roland Dyens  یعنوان یک اهنگساز برجسته در دنیای گیتار کلاسیک مدرن و همچنین نوازنده ای بسیار متبحر و با تکینیک و موزیکی زیبا در دنیا میشناسند و براسیتی در بسط و اشاعه گیتار کلاسیک و گسترش رپرتوار گیتار کلاسیک نقش بسیار مهمی داشته است. ساخت قطعاتی برای گیتار با استفاده از تمامی ظرفیت های گیتار کلاسیک و همچنین تنظیمات او برای گیتار که در سراسر دنیا توجه و استقبال بسیار زیادی از آن شده است.

در ۱۹ اکتبر سال ۱۹۵۵ در فرانسه بدنیا امد.از سن ۹ سالگی شروع به یادگیری گیتار نمود. و ۴ سال بعد نزد استاد اسپانیایی گیتار -Alberto Ponce آموخته های خود را تمکیل نمود.
او آهنگسازی را بصورت جدی ادامه داد و درسهای آهنگسازی را نزد رهبر ارکستر و آهنگساز بنام – Désiré Dondeyne- فراگرفت و و با راهتمایی های او توانست موفقیتهایی در زمنیه هارمونی – کنترپوان و غیره بدست آورد.

وی هم اکنون استاد کنسرواتوار بین المللی Supérieur de Musique پاریس فرانسه میباشد.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا