25 اتود کارکاسی Reviewed by Momizat on . دانلود 25 اتود کارکاسی - برای دانلود - کلیک - کنید این مجموعه در طول دوره آموزشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.     متئو کارکاسی (1853-1792) بیشترین شهرتش را از دانلود 25 اتود کارکاسی - برای دانلود - کلیک - کنید این مجموعه در طول دوره آموزشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.     متئو کارکاسی (1853-1792) بیشترین شهرتش را از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » دانلود نت » 25 اتود کارکاسی

25 اتود کارکاسی

25 اتود کارکاسی

دانلود 25 اتود کارکاسی – برای دانلود – کلیک - کنید

این مجموعه در طول دوره آموزشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

    متئو کارکاسی (1853-1792) بیشترین شهرتش را از روش آموزشی خود در گیتار و کتاب 25 تمرین ملودیک و پیشرفته بدست آورد :

در مورد متئو کارکاسی می توان گفت که محبوبیت روش آموزشی وی در میان نسل های مختلف گیتاریست ها تا حدودی توانایی های وی را در نوازندگی و آهنگ سازی ثابت کرده است . سور قبل از انتشار کتاب کامل قطعاتش کمتر شناخته شده بود . کارکاسی نیز به همین تقدیر دچار شد اما به دلیل داشتن آثار بیشتر تا حدودی نسبت به سور وضع بهتری داشت . بسیاری از تمرین هایی که نوشته بود نسبتاً نامفهوم بودند و تعداد دیگر از قطعات مشابه وی نیز بیشتر در حد نوازندگی هنرجو در نظر گرفته شده بودند .

    کارکاسی در بیست و هشت سالگی به پاریس رفت و بیشتر عمر خود را در آنجا سپری کرد . او سفر های بسیار کرد ؛ در سال های 1822 ، 1823 و 1827 به آلمان رفت . کارکاسی در سال 1833 یک کنسرت “تاریخی” را با اجرای قطعه ای از عود نواز ، جوآن استروباخ مربوط به سده برگزار کرد . این رویداد توسط موسیقی شناس بلژیکی به نام فرانسیس – ژوزف فتیس به این صورت بیان شد :

     من یکی از این قطعات را برای یکی از کنسرت های تاریخی ام در ماه مارس سال 1833 آماده کردم . سور ، گیتاریست مشهور ، مطالعات دقیقی بر روی ساز عود انجام داده بود تا بتواند بخش همراهی کننده این قطعه را که من از روی نت تبلچر نویسی شده برایش نت نگاری کرده بودم ، بنوازد . کارکاسی با ماندولین نواخت ف اوربان با ویولا ، فرانشوم با باس دوبل و من هم با هارپسیکورد نواختم .

     قطعات فراموش شده کارکاسی شامل فانتزی ، والس ف نوکترن ، آواز با همراهی گیتار و غیره هستند . احیای عمده قطعات فراموش شده وی به نظر شبیه به اصل نت  نمی آیند اما دید دقیق وی به آموزش باعث شد که قطعات آموزشی وی همچنان در پیشرفت هنرجویان نقش بسزایی داشته باشند.

 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا