Manha de Carnaval لوئیز بونفا Reviewed by Momizat on . Manha de Carnaval اجرای خانگی سال 88 دانلود مستقیم - کلیک کنید مشاهده در آپارات - کلیک کنید Manha de Carnaval لوئیز بونفا Manha de Carnaval را باید یکی از مهمتر Manha de Carnaval اجرای خانگی سال 88 دانلود مستقیم - کلیک کنید مشاهده در آپارات - کلیک کنید Manha de Carnaval لوئیز بونفا Manha de Carnaval را باید یکی از مهمتر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » ویدیو کنسرت و غیره » Manha de Carnaval لوئیز بونفا

Manha de Carnaval لوئیز بونفا

Manha de Carnaval
اجرای خانگی سال 88
دانلود مستقیم – کلیک کنید

مشاهده در آپارات – کلیک کنید

Manha de Carnaval لوئیز بونفا

Manha de Carnaval را باید یکی از مهمترین ساخته های موسیقی جز برزیل دانست. قطعه ای که باعث پیشرفت ریتم بوسانوا -Bossa Nova در دهه ۵۰ و معرفی آن به سراسر دنیا و همچنین آشنایی موزیسین ها و نوازندگان شد.

LuizBonfa1 Manha de Carnaval لوئیز بونفا

بوسانوا را خیلی ها با ریتم سامبا اشتباه میگیرند در حالیکه این دوریتم تفاوتهای زیادی میباشند.سامبا ریتمی پر هیجان و سرشار از احساسات اتشین در نقطعه مقابل ریتم بوسانوا را باید آرام و شاعرانه توصیف نمود

.Manha de Carnaval ساخته گیتاریست بزریلی لوئیز بونفا میباشد شاید اولین جرفه شهرت این قطعه با بردن بهترین آهنگ فیلم در سال ۱۹۵۸ دانست موسیقی متن فیلم Black Orpheus.

همگان لوئیز بونفا را با این قطعه میشناسند. بونفا در سال ۱۹۲۲ در ریودوجانیرو برزیل بدنبا آمد.از دوران کودکی به صورت خود آموز شروع به فراگیری گیتار نمود.در سن ۱۲ سالگی این شانس به او رجوع کرد تا گیتار کلاسیکی تهیه نماید.

و موفقیت او در سن ۲۴ سالگی شکل گرفت که توانست در رادبو به نوازندگی بپردازد.نقش او را در اشاعه ریتم بوسانوا نباید نادیده گرفت بالاخص و موسیقی برخواسته از آن یعنی جز.

همکاری های او با نوازندگانی چون جروج بنسون – کوئنسی جونز و فرانک سیناترا نیز در این امر نقش مهمی داشت.وی در سال ۱۹۷۵ به برزیل برگشت و در سال ۲۰۰۱ درگذشت.

صبح کارناوال محبوب بسیاری از نوازندگان میباشد نه تنها نوازندگان گیتار بلکه بسیاری از سازها نیز جذب این قطعه شده اند در کنسرتهای گیتار کلاسیک – فلامنکو – جز و غیره میتوان این قطعه محبوب را یافت

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا