میلونگا اثر کاردوسو Reviewed by Momizat on . قطعه ای از آهنگساز آمریکای لاتین Milonga (by Jorge Cardoso) کنسرت کلیسای آلمانیهای تهران 87 دانلود مستقیم - کلیک کنید مشاهده در آپارات - کلیک کنید میلونگا یک نو قطعه ای از آهنگساز آمریکای لاتین Milonga (by Jorge Cardoso) کنسرت کلیسای آلمانیهای تهران 87 دانلود مستقیم - کلیک کنید مشاهده در آپارات - کلیک کنید میلونگا یک نو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » ویدیو کنسرت و غیره » میلونگا اثر کاردوسو

میلونگا اثر کاردوسو

قطعه ای از آهنگساز آمریکای لاتین
Milonga (by Jorge Cardoso)

کنسرت کلیسای آلمانیهای تهران 87
دانلود مستقیم – کلیک کنید

مشاهده در آپارات – کلیک کنید

میلونگا یک نوع رقص می باشد .


جورج کاردوسو – کنسرتهای بسیاری را در آرژانتین – چین – کوبا – فنلاند – اسپانیا- اتالیا – مراکش – ترکیه – آمریکا – انگلیس برگزار نموده است وی جدا از اینکه در تبجر بالایی در نوازندگی دارد توانسته است نام خود را بعنوان یکی از آهنگسازان معاصر گیتار کلاسیک مطرح سازد . قطعات ساخته شده وی برخواسته از زادگاه و فرهنگ وی یعنی موسیقی آمریکای جنوبی میباشد.

بیش از ۳۵۰ اثر در کارنامه اهنگسازی وی دیده میشود سوئیت ها و قطعاتی برای تکنوازی گیتار – دو نوازی برای گیتار و ویلون کیتار و فلوت – تریو – کوارتت

وی همچنین قطعات بسیاری را از موسیقی محلی آمریکای جنوبی تنظیم نموده است و همچنین قطعاتی از دوران مختلف همچون باروک تا رنسانس .
بسیاری از قطعات وی را میتوان بعنوان یک رپرتوار مناسب و جذاب در کنسرت اجرا کرد و بسیاری از نوازندگان گیتار کلاسیک آثار کادوسو را ضبط و اجرا نموده است.

وی را میتوان یک محقق نیز در زمینه موسیقی و نوازندگی گیتار دانشت مقالات او در زمینه تکنیک های گیتار کللاسیک و تفسیر و آنالیز قطعاتی آمریکای جنوبی راهگشای بسیاری از نوازندگان جوان میباشد و مستر کلاسهای متعددی را در این زمینه برگزار نموده است .
کتابهایی که توسط وی نگارش شده است :

  • The Science and Method of Guitar Technique که به زبانهای فرانسه – انگلیسی -اسپانیایی منتشر شده است
    Rhythms and Musical Forms of South America
    Musical History from the 16th century to the present

در زمینه نوازندگی در مسابقات مختلف توانسته است رتبه های نخست را از آن خود نماید که میتوان به مسابقات زیر اشاره نمود:

  • Primer Festival de la Música Litoraleña (Posadas, 1963)
    Cuarto Concurso Nacional de Compo sición (Salta, 1961)
    Concurso Internacional de Guitarra Clásica (Morón, Buenos Aires, 1973)

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا