Malaguena – pepe romero Reviewed by Momizat on . Malaguena - pepe romero کنسرت کلیسای آلمانیهای تهران 87 دانلود مستقیم - کلیک کنید مشاهده در آپارات - کلیک کنید مالاگنیا به گروه فاندانگوها تعلق دارد و در شهر ما Malaguena - pepe romero کنسرت کلیسای آلمانیهای تهران 87 دانلود مستقیم - کلیک کنید مشاهده در آپارات - کلیک کنید مالاگنیا به گروه فاندانگوها تعلق دارد و در شهر ما Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » ویدیو کنسرت و غیره » Malaguena – pepe romero

Malaguena – pepe romero

Malaguena – pepe romero
کنسرت کلیسای آلمانیهای تهران 87
دانلود مستقیم – کلیک کنید

مشاهده در آپارات – کلیک کنید

مالاگنیا به گروه فاندانگوها تعلق دارد و در شهر مالاگا گسترش یافت . مالگا سبکهای خاص خودش را در دنیای فلامنکو دارا است . سبکهایی چون : Verdiales , Serranas , Rondenas , Malaguena اشعار مالاگنیا ممکن است بازگو کننده دردناکترین فجایع و یا برعکس بیانگر شوخی باشد به همین دلیل از نظر جایگاه آوازی ، مالاگنیا را “Cante intermedio” مینامند .

یعنی سبکی که از نظر محتوای شعری جایگاهی بین آوازهای جدی و سطحی دارد. گرچه خواننده توانا قادر است مالاگنیا را چنان جدی ، عمیق و با احساس اجرا نماید که لحن این سبک از نظر قدرت و شدتدر حد و اندازه سولئارس باشد .

با این حال انواع سطحی تر مالاگنیا نیز وجود دارد که به تجلیل از شادمانیهای زندگی می پردازد . قدمت آوازهای مالگنیا که امروزه می شنویم به یکی دو قرن گذشته می رسد. با پیشرفت مالاگنیا ، از عنصر نظم در ریتم کاسته و برعکس بر ظرافت و زیبائیهای ملودیهای آن افزوده شد . در انواع مالاگنیا که امروزه اجرا می شوند بعضی قسمتها دارای ریتمی آزاد و دیگر قسمتها کاملا ملودیک می باشند.

منبع:هنر مرموز فلامنکو – نگار نيک اندام

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا